twitter facebook youtube
RU EN LV
STOPTIME Dance Studio
Vektors Kustībai noslēdzies!
  Šovasar deju studija “STOPTIME” Rēzeknē piedāvāja jaunu aktivitāti Rēzeknes sabiedrībai: vienu reizi mēnesī, sākot ar jūniju, dejot bezmaksas deju nodarbībās projekta “VEKTORS KUSTĪBAI” ietvaros. Šis projekts tika īstenots Mazo kultūras un tūrisma projektu konkursa ietvaros un to finansēja Rēzeknes Pilsētas dome un organizēja Pašvaldības aģentūra “Rēzeknes Kultūras un Tūrisma centrs”.

 12.jūnijā notika 1.pasākums ar nosaukumu “Arī tu to vari!” Rēzeknes NBKN noritēja atvērtās deju nodarbības. Dancehall deju stils kopā ar Evitu Lukšu, piesaistīja lielu meiteņu interesi. Šis stils paliek aizvien populārāks pasaulē un arī Latvijā to jau dejo! Otra nodarbība bija veltīta dejai un kustībai kopā ar ģimenes locekļiem, t.i. ar brāli, mammu, tēti utt. Bija liels prieks satikt jaunās ģimenes, kuras aktīvi piedalās pilsētas pasākumos!
 
 
9.jūlijā kopā ar Līgu Ivanovu (Rēzeknes jauniešu dome) tika apvienoti 2 projekti un izveidoti mini ielu kultūras un veselīgā dzīvesveida svētki! Šis pasākums pievērsa uzmanību gan no vecāku, gan jauniešu puses! Visa diena tika pavadīta svaigā gaisā, Rēzeknes Skeitparkā, kur noritēja gan orientēšanās sacensības, gan tika zīmēts uz sienas trafaretu tehnikā kopā ar dizaina darbnīcas “VALIS” mākslinieku Alekseju Ņikitinu (vēl jau var apskatīt tapušo gleznu Skeitparkā). Ar Santu Kairovu tika kārtīgi izsvīsts Hip-Hop mūzikas ritmos! Atzīmēsim, ka arī mammas piedalijās un dejoja un skrēja orientēšanās sacensībās ar savām atvasēm. Kā ari liels paldies par sagādātajām balviņām Rēzeknes pilsētas domei, Ausmeņa Kebabs un Hot Pizza.
 
30. jūlijā atvērto deju nodarbības turpinājās, šoreiz jau Rēzeknes pilsētas svētku ietvaros! Lietus mūs nenobiedēja un kopā arī ar Eiropas tautu festivāla dalībiekiem tika novdejotas Hip-Hop (Santa Kairova) un House (Liāna Merņaka) deju nodarbības pie Daugavas stadiona.  
 
 
Bet jau pēdējās noslēguma nodarbības notika 11.septembrī kopā ar Liānu Merņaku un Ņikitu Grappu pie Rēzeknes NBKN. Mēs ieskandinājām jauno mācību gadu saulainā svētdienā kārtīgi sapurinot Atbrīvošanas aleju! Turpat arī pieslēdzās šajā brīdī esošie jauniešu apmaiņas dalībnieki no Itālijas, padarot deju nodarbību starptautisku un ļoti jautru!
Noslēgumā, kā projekta koordinatore, vēlos pateikties visiem, kas piedalījās šajās atvērtajās deju klasēs vasaras garumā, jo īpaši jaunās ģimenes : māmiņas, bērnus un tētus, kā arī vecmāmiņas, kuras nāk un atbalsta jauno paaudzi! Kā arī deju nodarbību vadītājiem, kuri brīvprātīgi darbojās projekta ietvaros , tie ir Rēzeknes jaunieši – dejotāji: Santa Kairova un Ņikita Grapps, kā arī deju studijas “STOPTIME” vadītāji Aleksandrs un Evita Lukša. Izsakām lielu paldies arī Rēzeknes NBKN direktorei S.Semeņakai par atbalstu!Ļoti ceram, ka šī jaukā pieredze turpināsies arī nākamajā gadā un gūs vēl lielāku popularitāti Rēzeknes sabiedrības lokā.


 
Ļoti ceram, ka šī jaukā pieredze turpināsies arī nākamajā gadā un gūs vēl lielāku popularitāti Rēzeknes sabiedrības lokā.  
Projekta koordinatore Liāna Merņaka  
Всего комментариев: 0
Jūsu vārds:
Ziņa :
Осталось 1000 символов
Kods:

Join with us


  
Our partners