twitter facebook youtube
RU EN LV
STOPTIME Dance Studio
VEKTORS KUSTĪBAI!

 
Svētdien, 12.jūnijā deju studijas ”STOPTIME” filiāle Rēzeknē uzsāk jaunu projektu “VEKTORS KUSTĪBAI”, kurš tiek realizēts Rēzeknes mazo kultūŗas projektu konkursa ietvaros. Šī projekta pirmais pasākums ir ar devīzi “ARĪ TU TO VARI!” un paredz vairākas bezmaksas aktīvās atpūtas un deju nodarbības pilsētas ielās, kā arī šajā pašā dienā norisināsies mūsu studijas Atskaites koncerts!

Un tātad! Mēs aicinām Rēzeknes jauniešus, ģimenes un draugus svētdien 12.jūnijā plkst 12:00 tikties pie Rēzeknes Nacionālo biedrību kultūras nama jeb pie tautā sauktā “JORIKA” un reģistrēties orientēšanās sacensībās, kuras sāksies plkst 12:30 un ilgs vienu stundu! (Visa informācija par orientēšanās sacensībām pasākuma norisi ir pieejama facebook lappusē https://www.facebook.com/events/275202236167069/ ). Pēc sacensībām notiks 2 deju nodarbības, kuras vadīs mūsu studijas treneri Aleksandrs Lukša – ģimenes dejas workout (pa 2 cilvēki) un Evita Lukša – Dancehall iesācējiem! Bet starplaikos visus priecēs ar labu Hip-Hop mūziku DJ VALNS!

Un noslēdzot īstu dejas dienu Rēzeknē plkst 16:00 visi tiek aicināti Rēzeknes teātra telpās skatīt deju studijas STOPTIME Atskaites koncertu un labāko dejotāju apbalvošanu , kā arī tiks apbalvotas orientēšanās sacensību komandas!Liels paldies mūsu atbalstītājiem: Rēzeknes pašvaldības aģentūrai “Rēzeknes Kultūras un Tūrisma centrs” , Rēzeknes Nacionālo biedrību kultūras namam, “AUSMEŅA KEBABS” un Picērijai “Hot pizza”

Šis projekts tiek īstenots Mazo kultūras un tūrisma projektu konkursa ietvaros, to finansē Rēzeknes pilsētas dome un organizē pašvaldības aģentūra „Rēzeknes Kultūras un Tūrisma centrs”.Всего комментариев: 0
Jūsu vārds:
Ziņa :
Осталось 1000 символов
Kods:

Join with us


  
Our partners