twitter facebook youtube
RU EN LV
STOPTIME Dance Studio
VASARS NOMETNE - DANCE FOREVER!
Draugi, šovasar mēs atkal aicinām visus dejotājus uz vasaras deju nometni DANCE FOREVER!!

Šogad nometne notiks no 29.07. līdz 04.08., kā arī šogad mēs esam mainījuši vietu, tāpēc atpūtīsimies un uzlabosim savas dejotprasmes burvīgajā vietā POILSIOBAZE.LT. Tā ir lieliska atpūtas bāze robežā starp Latviju un Lietuvu – Laukesa ezera krastā.


Kā vienmēr mūsu nometnē notiks deju meistarklases no pazīstamiem horeogrāfiem un pasniedzējiem, kā arī no labākajiem studijas STOPTIME treneriem. Programmā: dažādu deju stilu apgūšana (Hip-Hop, House, Vogue, Dancehall, Waacking, Contemporary un dejas improvizācija), radošas un tematiskas nodarbības, videoklipa filmēšna, kino nakts, sporta spēles, peldēšanās un atpūta, un, protams, gala koncerts!


  
 
Mēs piedāvājam divu veidu ceļazīmes – budžeta un pamatvariants. Budžeta ceļazīme izmaksās 190 Eur (dzīvošana izstabās pa 4 cilvēki. WC un duša – atsevišķā blokā), pamatvarianta ceļazīme – 210 Eur (dzīvošana istabās pa 2-3 cilveki. Duša un WC – istabā). Abos variantos ir iekļauta četrreizējā ēdināšana.

Dalībnieku skaits nometnē ir ierobežots. Lai rezervētu vietu nometnē, jāaizpilda IESNIEGUMS un ANKETA un jānosūta uz mūsu e-pastu stop_time@inbox.lv, kā arī jāveic priekšapmaksa 50 Eur apmērā. Tikai pēc priekšaapmaksas veikšanas vieta nometnē tiks rezervēta.

Reģistrējoties dalībai deju nometnē līdz 01.06.2019., ceļazīmes izmaksās Eur 190 (budžeta) un Eur 210 (pamatvariants). Reģistrājoties pēc 01.06.2019. – ceļazīmes izmaksās Eur 210 (budžeta) un Eur 230 (pamatvariants), ņemot vērā, ka būs brīvas vietas.
 
Sekojiet informācijai mūsu mājas lapā FACEBOOK’ā facebook/stoptimedancestudio un Instagram’ā @stoptimedancestudio.
Sīkāka informācija, zvanot pa tālr. 22307407 vai 29149918.
Всего комментариев: 0
Jūsu vārds:
Ziņa :
Осталось 1000 символов
Kods:

Join with us


  
Our partners