twitter facebook youtube
RU EN LV
STOPTIME Dance Studio
STREETBEAT CHALLENGE VOL.4
STREETBEAT CHALLENGE VOL.4
Deju sezona uzņem apgriezienus, pavisam nesen Daugavpilī iedejojām STREETBEAT CHALLENGE VOL.3 tagad gaidām visus dejotājus uz šīs deju sērijas turpinājumu! 16.11. Rēzeknē notiks STREETBEAT CHALLENGE ceturtā daļa, kurā stiprākie dejotāji sacentīsies par turnīra uzvarētāja titulu! Sacensības notiks kategorijās: Hip-Hop Solo, House Dance Solo, kā arī šova deju kategorijā! Sacensības notiks jaunajā jaunrades centrā Latvijas austrumos- "ZEIMUĻS", skatītājiem un dalībniekiem deju pasākuma atmosfēru veidos DJ Valns/Ausmeņa Rec., bītboksa meistars Žans/BEAT TIME un pasākuma vadītājs MC'Sanchezz/STOPTIME. Gaidām turnīrā ciemiņus un dalībniekus no Rēzeknes, Daugavpils, Rīgas, Balviem un citām Latvijas pilsētām.

Dejošanas nedēļas rāmjos notiks projekts "Izkustini sevi" un piektdien koncertzāles „GORS” deju zālē notiks meistarklase no zināmas pasniedzējas un horiogrāfes- Evitas Lukšas. Meistarklase notiks jaunajos kluba virzienos Waacking & Vogue. Sākums plkst. 18.00, cena tikai 1.50 Ls.
 
Evita ir vadošā speciāliste Waacking un Vogue deju virzienos un vairākkārt piedalījusies starptautiskajos konkursos šajos virzienos. (STREETSTAR, SDK Baltic), guva zināšanas un praksi no pasaulē slaveniem speciālistiem: Archie Burnet, Javier Ninja, Dashaun, Wackesha, King Aus, Dmitry Ninja Bonchinche.

Un sestdien notiks Hip-Hop Meistarklase no Anastasijas Vorkunkovas/JAM STYLE, Rīga. Pazīstama horeogrāfe un dejotāja Latvijā un Baltijā hip-hop, house , waacking deju stilos! 
Gaidām tieši Jūs!

Всего комментариев: 0
Jūsu vārds:
Ziņa :
Осталось 1000 символов
Kods:

Join with us


  
Our partners