twitter facebook youtube
RU EN LV
STOPTIME Dance Studio
Rēzeknē Top mūsdienu deju izrāde SADZIRDĒT!
Deju studija STOPTIME Rēzeknē arī šogad dodas radošajā procesā un vasaras brīvlaikā darbojas pie jauna eksperimenta – mūsdienu izrādes SADZIRDĒT. Izrāde tiek veidota projekta Muzikālais ceļojums ietvaros, kas tiek realizēta ar Latgales reģiona attīstības aģentūras, Valsts kultūrkapitāla fonda un A/S Latvijas valsts meži finansiālu atbalstu.


Projekta autors un koordinators Ņikita Grapps, kas vienlaikus ir breakdance deju skolotājs, studijas treneris un muzikants (bītmeikeris), jau ilgstošu laiku ir vēlējies izveidot neparastu mūzikas un dejas simbiozi, lai skatītājam atklātu mūsmāju jauniešu talantus mūzikā, dejā un skatuves mākslā kopumā.
Jau šobrīd horeogrāfi aktīvi darbojas pie izrādes realizēšanas ar labākajiem dejotājiem no Rēzeknes deju studijas STOPTIME un breakdance komandas MAD HEADZ CREW!
 
Projekta ietvaros izrāde tiks rādīta no šī gada septembra līdz decembrīm 4 Latvijas pilsētās Rēzeknē, Kārsavā, Dagdā un Balvos. Papildus šīs izrādes iestudēšanai projektā darba grupas vadītāji dalīsies ar savu pieredzi un prasmēm katrā no izrādes vietām, veidojot radošās darbnīcas bērniem un jauniešiem -  mūsdienu dejas, DJ ( uz vinila platēm) un Bītmeikera meistarklases!
  
Всего комментариев: 0
Jūsu vārds:
Ziņa :
Осталось 1000 символов
Kods:

Join with us


  
Our partners