twitter facebook youtube
RU EN LV
STOPTIME Dance Studio
OPEN DANCE WEEK - STOPTIME!
Atklātā deju nedēļa!!
Priekšā ir rudens brīvdienas skolēniem, un deju studija STOPTIME kā vienmēr sagatavoja pārsteigumu visiem, kam patīk mūsdienu dejas, piedavājot „OPEN DANCE WEEK” jeb ATKLĀTO DEJU NEDĒĻU!
Tā ir vesela nedēļa, kad tiks pasniegtas deju meistarklases no horeogrāfiem un pasniedzējiem ne tikai no Daugavpils, bet arī no Rīgas, Viļņas (Lietuva) un Belostokas (Polija). DEJU NEDĒĻAS laikā visus interesantus gaida nodarbības visdažādākos deju stilos un mūsdienu horeogrāfijas virzienos!
 
Nedēļas laikā notiks meistarklases ielas deju virzienos – HIP-HOP Dance, HOUSE Dance, Poppng, Locking, klubu deju stilos – Club Mix & GO-GO, Latina Mix, Waacking, Vogue, Dancehall & Booty Shake, kā arī skatuviskās dejās – Contemporary, Jazz Funk, Autentic Jazz (Swing).
Līdz ar ko katru gaida daudz dejas enerģijas, pozitīvs noskaņojums un īsts deju draivs, tāpēc aicinām visus uz „OPEN DANCE WEEEK”!!!
 
Deju nodarbību saraksts drīz jau būs jau gatavs, lai izvēlētos visinteresantākos katram! Dažas meistarklases būs pieejamas kopā ar abonentmaksu, bet daži notiks ar papildmaksu (viesu un speciālie). Sarakstā viesu sniegtās meistarklases tiks izdalītas ar sarkanu un cena par vienu būs 3 eiro, par 3 klasēm – 6 eiro, par 5 klasēm – 10 eiro.
 
Deju meistarklašu nedēļu atklās Alīna Mihailova, sniedzot Dancehall & Booty Shake. Alīna ir profesionāla horeogrāfe un dejotāja, mūsu studijas audzēkne, kas pašlaik veiksmīgi strādā kā pasniedzēja deju studijā „Dance of Street” Rīgā, ir deju šovgrupas „Barries” horeogrāfe, kā arī uzstājas lielākajos Rīgas deju laukumos. Jau šo CETURTDIEN, 23.10.2014,mēs aicinām visus kopā ar mums iesākt „OPEN DANCE WEEK” un pievienoties supper-klasei no Alīnas!!
 
Tātad visi gatavojamies aktīvai deju nedēļai „OPEN DANCE WEEK”, kas notiks no 23.10. līdz 31.10. deju studijā STOPTIME!!
P.S. Informācija tiks papildināta tuvākajā laikā... Nepalaidiet garām!
Всего комментариев: 0
Jūsu vārds:
Ziņa :
Осталось 1000 символов
Kods:

Join with us


  
Our partners