twitter facebook youtube
RU EN LV
STOPTIME Dance Studio
KING OF THE YEAR 2019
 Ļoti bieži organizatori lauž galvu, kas tad īsti ir “labs tusiņš”, kā veidot svētku atmosfēru un ar ko pārsteigt skatītājus, lai pasākums būtu iespaidīgs! Daudz jautājumu, bet kur laik meklē atbildes??

Deju studija STOPTIME ir atradusi “īstā tusiņa” recepti, jo organizē turnīrus jau ļoti sen. Mums ir daudz interesantu un lielu projektu, bet viens no foršākajiem pēc atmosfēras, noskaņas un intrigām ir KING OF THE YEAR!
Tā ir gada cīņa uz deju laukuma, kurai gatavojas visi studijas dejotāji, bet tikai labākie no labākajiem tiek finālā, kur cīnās par galveno balvu un Gada Karaļa titulu! Visa turnīra laikā dalībniekus pārpilda emocijas, pārdzīvojumi, cīņas garša un prieks pēc uzvaras!!

Šogad deju laukumā satikās ne vien pieaugušie dejotāji, bet arī bērni, un katrā vecuma grupā bija savi līderi un savi TOP “batli”. Ikviens dejotājs vēlējās izcelties un atstāt iespaidu uz tiesnešiem un skatītājiem, parādīt savu stilu un oriģinalitāti. Skatītāju simpātijas kopā ar speciālām balvās saņēma Darja Nazarova un Amanda Valaine. Bet par turnīra uzvarētājiem un GADA KARAĻA titula ieguvējiem kļuva Viktorja Soboļeva (bērnu kategorija) un Artjoms Juhno (pieaugušo kategorija).

Apsveicam uzvarētājus un gaidām visus mūsu pasākumos, tusiņos un nodarbībās!

Всего комментариев: 0
Jūsu vārds:
Ziņa :
Осталось 1000 символов
Kods:

Join with us


  
Our partners