twitter facebook youtube
RU EN LV
STOPTIME Dance Studio
JAUNĀ DEJU SEZONA SĀKAS!!!
  

Priekšā jaunā deju sezona, un deju studija STOPTIME gatavojas uzņemt jaunus dalībniekus uz mūsu deju klasēm!!

STOPTIME Daugavpils filiāle gaida visus interesentus uz atvērto durvju dienu, kas notiks 14. un 15. septembrī. Tiks rīkotas atvērtās deju klases visām vecuma grupām dažādos mūsdienu deju virzienos.
Katru jaunu dejotāju šajā sezonā gaida labs noskaņojums, sacensības, uzstāšanās, konkursi, vasaras deju nometne, aktuāla deju informācija, kā arī apmācības pie labākajiem pasniedzējiem, kas mācījās pie pazīstamiem horeogrāfiem no Krievijas, Eiropas un ASV.
 
 
Mūsu audzēkņi ir labākais mūsu augstās kvalifikācijas pierādījums – pieaugušo dejotāju izlase “STOPTIME FAM” šogad 6. reizi pēc kārtas kļuva par Latvijas čempioniem. Mūsu juniori Anastasija Žerebkova un Jelizaveta Šopa bija “Pasaules čempionāta 2015” solistu finālistu desmitniekā, kā arī kļuva par Atklātā Lietuvas čempionāta 2015 uzvarētājām. Savukārt bērnu izlases komanda “Monster High” veiksmīgi uzstājās Starptautiskajos festivālos Latvijā un Lietuvā, kļuva par bronzas ieguvējiem lielajos Starptautiskajos turnīros “Open Lithuanian Spring Cup 2015” un “Daugavpils Kauss 2015”, savukārt LMDA labāko Latvijas dejotāju reitingā junioru kategorijā pirmās 4 pozīcijas ieņem STOPTIME dejotāji!
 
 
Pierakstīties jaunajās deju grupās var jau tagad – ielādējiet iesniegumu, aizpildiet to un sūtiet uz mūsu elektronisko pastu stop_time@inbox.lv !!!
Šajā sezonā Daugavpilī mēs plānojam šādas deju grupas:

Programma “Ritmika un Hip-Hop”
Mazie bērni / Mini Kids (4-6 gadi)
Bērni / Children (7-10 gadi)

Programma
"Hip-Hop & Streetdance"
Juniori / Juniors (11 - 13 gadi)
Pusaudži / Adults (14 - 18 gadi)

Programma "Jazz Funk & High Heels"
Pieaugušie / Adults - (15 - 18 gadi)

Programma "Hobby Class: Strip Plastika и Dance Mix"
PIEAUGUŠIE 2 / Adults 2 (18 gadi +)
Всего комментариев: 0
Jūsu vārds:
Ziņa :
Осталось 1000 символов
Kods:

Join with us


  
Our partners