twitter facebook youtube
RU EN LV
STOPTIME Dance Studio
DEJU NODARBĪBAS VASARĀ!
Drīz jau atnāks siltās dienas un vasaras brīvlaiks, tāpēc laiks plānot deju nodarbības!
Junioriem (12-14 gadi), pieaugušajiem (15+) un Hobby Class (21+) notiks tematiskas klases un Workout nodarbības vakara pusē, ko sniegs mūsu pasniedzēji. Nodarbību grafiks drīzumā būs pieejams ;))
Savukārt visus bērnus mās aicinām piebiedroties mūsu dienas deju nodarbībām!!
 
 
Deju studija STOPTIME aicina bērnus vecumā no 7 īdz 11 gadiem pieteikties Dienas nodarbībām JŪNIJĀ, kas notiks no 10.06. līdz 21.06. Mēs piedāvājam īpašu un aizraujošu deju programmu. Desmit dienu laikā notiks intensīvas deju klases dažādos mūsdienu deju stilos, rotaļu stundas, fiziskās sagatavotība un stiepšanās, kā arī deju klases ārpus telpām. Bērniem būs iespēja piedalīties deju Battlos un dažādās aktivitātēs, gūt jaunus draugus un noskatīties populāras deju filmas!
 
Deju nodarbību laiks no plkst.9:00-13:00. Ar bērniem katru dienu strādās vismaz 2 pasniedzēji. Starp nodarbībām būs pauzes, kuru laikā varēs atpūsties, ieēst kādu augli vai līdzi ņemtu launagu ;)
 
Dienas nodarbību maksa – Eur 60 par 10 dienām.
Lai reģistrātos, jums jāaizpilda PIETEIKUMS un jānosūta uz mūsu e-pastu stop_time@inbox.lv , vai arī aizpildīt to un atnest svam trenerim.
Pieteikumus lūdzam sūtīt līdz 1.jūnijam. Dalībnieku skaits ir ierobežots. Prioritāte dalībā – deju studijas STOPTIME bērniem.
Всего комментариев: 0
Jūsu vārds:
Ziņa :
Осталось 1000 символов
Kods:

Join with us


  
Our partners