twitter facebook youtube
RU EN LV
STOPTIME Dance Studio
Dejo un atpūties nometnē DANCE FOREVER
 Vasara ir klāt, un mēs atkal aicinām visus dejotājus uz vasaras deju nometni DANCE FOREVER!!

Šogad DANCE FOREVER notiks no 03.08. līdz 09.08. atpūtas bāzē robežā starp Latviju un Lietuvu – Laukesa ezera krastā. Tur mēs gan atpūtīsimies, gan uzlabosim savas dejotprasmes! 

 

Nometnē notiks deju meistarklases no pazīstamiem horeogrāfiem un pasniedzējiem, kā arī no labākajiem studijas STOPTIME treneriem. Programmā: dažādu deju stilu apgūšana (Hip-Hop, House, Vogue, Dancehall, Waacking, Contemporary un dejas improvizācija), radošas un tematiskas nodarbības, videoklipa filmēšna, kino nakts, sporta spēles, peldēšanās un atpūta, un, protams, gala koncerts!


VISI VIDEO NO DANCE FOREVER 2019 - TE!
  
 
Mēs piedāvājam divu veidu ceļazīmes – budžeta un pamatvariants. Budžeta ceļazīme izmaksās 200 Eur (dzīvošana izstabās pa 4 cilvēki. WC un duša – atsevišķā blokā), pamatvarianta ceļazīme – 220 Eur (dzīvošana istabās pa 2-3 cilveki. Duša un WC – istabā). Abos variantos ir iekļauta četrreizējā ēdināšana.

Dalībnieku skaits nometnē ir ierobežots. Lai rezervētu vietu nometnē, jāaizpilda IESNIEGUMS un ANKETA un jānosūta uz mūsu e-pastu stop_time@inbox.lv, pēc kā Jūs saņemsiet avansa rēķinu uz priekšapmaksu 50 Eur apmērā. Tikai pēc priekšaapmaksas veikšanas vieta nometnē tiks rezervēta.

PIRMIE 15 REĢISTRĒTIE DALĪBNIEKI SAŅEMS DĀVANĀ T-KLEKLU AR FIRMAS LOGO!! 

Reģistrējoties dalībai deju nometnē līdz 15.07.2020., ceļazīmes izmaksās Eur 200 (budžeta) un Eur 220 (pamatvariants). Reģistrājoties pēc 15.07.2020. – ceļazīmes izmaksās Eur 220 (budžeta) un Eur 240 (pamatvariants), ņemot vērā, ka būs brīvas vietas.
 
Sekojiet informācijai mūsu mājas lapā FACEBOOK’ā facebook/stoptimedancestudio un Instagram’ā @stoptimedancestudio.
Sīkāka informācija, zvanot pa tālr. 22307407 vai 29149918.
Всего комментариев: 0
Jūsu vārds:
Ziņa :
Осталось 1000 символов
Kods:

Join with us


  
Our partners