twitter facebook youtube
RU EN LV
STOPTIME Dance Studio
FREE MIND/POLAND
Data: 10.11.13
Lokalizacja: Białystok woj. podlaskie
Miejsce: Klub Fama, Legionowa 5

Uczestnicy:
Patronat:
Facebook: Wydarzenie na Facebooku


Opis: Witamy! To już 4 edycja tego wydarzenia. Po poprzednich ,udanych edycjach wiemy, że ta będzie jeszcze lepsza !!!


Dla każdego do wygrania wszystko to co bezcenne...

dobra zabawa, doświadczenie, zdrowa rywalizacja

oraz szansa na zaprezentowanie swojego stylu,

pomysłu, osobowości oraz charakteru...

PO PROSTU SWOJEJ ZAJAWKI!



Chcesz dowiedzieć się więcej ? Szczegóły już wkrótce na stronie:

www.free-mind.pl

Kategorie: 1. Free Mind SHOWCASE Contest

2. Free Mind Battle All Styles 3 vs 3

3. Free Mind Battle 1 vs 1
- Hip Hop Kids
- Hip Hop
- House
- Locking

4. Free Mind Bbboy Contest :

- 1 vs 1
- 3 vs 3
- Kids Battle

JURY:
-Ewulin ( Twoja Stara Team )
-Karol POLSSKY ( NBDS Lublin )
-TBA

JURY bboy contest:
- Alek-Nevi (Cats Claw Crew)
-Bartosz Skoora Bandura (Sinior Skład Family)
-Wilczek Piotr Frąckiewicz (Młode Wilki)

Program: A oto plan imprezy!!! Pora sie zapoznać i już planować sobie 10 listopada

10.30 - 11.00 - Eliminacje Hip Hop Freestyle Kids Battle
11.00 - 12.00 - 1/4 , 1/2 i finał Hip Hop Freestyle Kids Battle ( 1/4 i 1/2 po 1 wyjsciu , finał po dwa wyjścia na osobe )
12.00 - 12.30 - Eliminacje Bboying Kids Battle
12.30 - 13.00 - 1/4, 1/2 i finał Bboying Kids Battle ( 1/4 i 1/2 po 1 wyjsciu , finał po dwa wyjścia na osobe )
13.00 - 13.30 - Eliminacje Bboying 1vs1
13.30 - 14.00 - Eliminacje Bboying 3vs3
14.00 - 14.30 - 1/4 , 1/2 Bboying 1vs1 ( po 1 wyjściu na osobe )
14.30 - 15.30 - 1/4 , 1/2 Bboying 3vs3 ( po 3 wyjścia na ekipe )
15.30 - 15.40 - Finał Bboying 1vs1 ( po 2 wyjścia na osobe )
15.40 - 16.00 - Finał Bboying 3vs3 ( po 6 wyjść na ekipe )

16.00 - 16.30 - przerwa

16.30 - 17.15 - Best Showcase
17.15 - 17.45 - Eliminacje Hip Hop Freestyle 1vs1
17.45 - 18.00 - Eliminacje House 1vs1
18.00 - 18.15 - Eliminacje Locking 1vs1 ( w przypadku małej ilości zgloszeń odbędzie sie 7 to smoke )
18.15 - 18.45 - Eliminacje All Styles Battle
18.45 - 19.15 - 1/4, 1/2 Hip Hop Freestyle 1vs1 ( po 1 wyjściu na osobe )
19.15 - 19.45 - 1/4, 1/2 House 1vs1 ( po 1 wyjściu na osobe )
19.45 - 20.15 - 1/4, 1/2 Locking 1vs1 ( po 1 wyjściu na osobe )
20.15 - 21.15 - 1/4 i 1/2 All Styles Battle 3vs3 ( po 3 wyjścia na ekipe )
21.15 - 22.00 - Finał Hip Hop Freestyle 1vs1 , House 1vs1 , Locking 1vs1 ( po 2 wyjścia na osobe )
22.00 - 22.30 - Finał All Styles Battle 3vs3 ( po 6 wyjść na ekipe )
22.30 - Rozdanie nagród !!!
22.30 - AFTER PARTY !!!

Przypominam o zgłoszeniach ! Wysyłajcie na freemind@danceoffnia.pl , nie zwlekajcie i już sie zapisujcie, termin zgłoszeń upływa 8 listopada do 22.00 !
Jednak prosimy o wcześniejsze zgłaszanie ułatwi nam to sprawy organizacyjne
Nagrody: Nagrody:

Free Mind SHOWCASE Contest - 1000 zł
Free Mind Battle All Styles 3 vs 3 - 500 zł
Free Mind Bbboy Contest 3 vs 3 - 500 zł
Reszta kategorii nagrody rzeczowe, a przede wszystkim dobra zabawa !!!
Prowadzący: MC Rademenez
Dje: Dj Kobi & Dj Mały
Afterparty: After Party do białego rana przy dobrych brzmieniach! Dobre, koła jak poprzednio i dużo dobrej zabawy !!!
Dodatkowo: Warsztaty taneczne:
info już wkrótce !!!

Dodatkowo:

filmiki z poprzednich edycji
http://www.youtube.com/watch?v=6P2qrA4LSG0

http://www.youtube.com/watch?v=usLKC4uWg3I&feature=youtu.be


http://www.facebook.com/pages/Free-Mind-Festival/245750558801999

Zgłoszenia: freemind@danceoffnia.pl
Dojazd: Z dworca PKS, Autobusem MPK nr: 19 kierunek : Dojlidy Górrne -wysiadać na przystanku LEGIONOWA SZKOŁA
z dworca PKP, Autobusem MPK nr 10 Kierunek : Ignatki - wysiadać na przystanku SKŁODOWSKIEJ, Biblioteka UwB
Всего комментариев: 0
Name:
Message :
Осталось 1000 символов
Code:

Join with us


  
Our partners